Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/sportnb/public_html/fotbal/includes/menu.inc).

SEZÓNA 2016/17: podzim 2016 - jaro 2017

Trenér týmu A: Hron Bohumil
Asistent trenéra týmu A: David Frühauf
Vedoucí mužstva: Andreas Berger
Dorost: Ing. Martin Dohnal
Žáci (
starší a mladší): Radek Saidl, Komárek Michal, Kovanda Václav
Přípravka
(starší a mladší): Zdeněk Steklý, Radek Mendl

Rychlé odkazy: tým A, tým dorostu, tým starších žáků, tým mladších žáků, přípravka starší, přípravka mladší.

 

Tým A - I.A třída mužů sk."B"

Rozlosování, sezóna 2016/17:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek střelci
1 Nová Bystřice A Čt.Dvory 13.08.2016, 10:15 SO 3:0 (2:0) Havel, Feytl M., Jaroš
2 Velešín Nová Bystřice A 20.08.2016, 17:00 SO 4:0 (2:0) ---
3 Nová Bystřice A Nemanice 27.08.2016, 13:30 SO 2:5 (1:4) Havel, Frühauf
4 Planá Nová Bystřice A 03.09.2016, 13:30 SO 0:3 (0:2) Frühauf, Feytl M., Podolský
5 Nová Bystřice A Větřní 10.09.2016, 13:30 SO 1:2 (0:0) Brabec
6 Dobrá Voda Nová Bystřice A 17.09.2016, 16:30 SO 3:1 (2:0) Schmidt
7 Nová Bystřice A J. Hradec"B 24.09.2016, 13:00 SO 3:1 (1:0) Kapias, Havel, Frühauf
8 Roudné"B Nová Bystřice A 01.10.2016, 16:00 SO 2:2 (2:1) Havel 2
9 Nová Bystřice A Slavia ČB 08.10.2016, 10:30 SO 0:1 (0:1)  
10 Loko ČB Nová Bystřice A 15.10.2016, 10:15 SO 4:1 (4:1) vl.
11 Nová Bystřice A Hrdějovice 22.10.2016, 10:30 SO 1:0 (0:0) Havel
12 Nová Bystřice A Veselí 29.10.2016, 10:30 SO 2:5 (1:3) Frühauf 2
13 Nová Včelnice Nová Bystřice A 05.11.2016, 10:30 SO 4:0 (1:0)  
14 Čt.Dvory Nová Bystřice A 25.03.2017, 10:15 SO 4:1 (3:1) Havel
15 Nová Bystřice A Velešín 02.04.2017, 16:00 NE 1:6 (1:1) Frühauf
16 Nemanice Nová Bystřice A 08.04.2017, 13:00 SO 7:0 (4:0)  
17 Nová Bystřice A Planá 16.04.2017, 16:30 NE 1:2 (0:2) Havel
18 Větřní Nová Bystřice A 22.04.2017, 17:00 SO 2:1 (2:0) Jaroš
19 Nová Bystřice A Dobrá Voda 30.04.2017, 17:00 NE 2:3 (1:2) Frühauf, Havel
20
J. Hradec"B
Nová Bystřice A 06.05.2017, 14:30 SO 4:0 (3:0)  
21 Nová Bystřice A Roudné"B 14.05.2017, 17:00 NE 1:2 (1:0) Havel
22 Slavia ČB Nová Bystřice A 20.05.2017, 17:00 SO 4:0 (1:0)  
23 Nová Bystřice A Loko ČB 28.05.2017, 17:00 NE 0:3 (0:3)  
24 Hrdějovice Nová Bystřice A 03.06.2017, 17:00 SO 2:1 (1:0) Kaiseršot
25 Veselí Nová Bystřice A 10.06.2017, 13:30 SO 1:0 (1:0)  
26 Nová Bystřice A Nová Včelnice 18.06.2017, 17:00 NE 2:3 (0:1) Feytl M., Frühauf

 

Průběžné umístění Novobystřického týmu A
v sezóně 2016/17 ve skupině "B", I.A třída mužů:

 
 

Tým dorostu - I.A třída dorostu sk."D"

Rozlosování, sezóna 2016/17:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
2 Nová Bystřice D Kunžak+Studená 04.09.2016, 10:00 NE 3:1 (2:1)
3 Sokol Sez. Ústí Nová Bystřice D 11.09.2016, 10:00 NE 1:1 (0:0) PK 6:7
4 Nová Bystřice D METEOR Tábor 18.09.2016, 10:00 NE 1:3 (1:1)
5 Ml. Vožice Nová Bystřice D 24.09.2016, 10:00 NE 4:1 (2:1)
6 Nová Bystřice D Chýnov 02.10.2016, 10:00 SO 5:1 (4:1)
7 VĚTROVY Nová Bystřice D 09.10.2016, 10:00 NE 5:1 (3:0)
8 Nová Bystřice D Dačice+Hobzí 16.10.2016, 10:00 NE 3:2 (1:0)
9 Chotoviny+Jistebnice Nová Bystřice D 23.10.2016, 10:00 NE 5:0 (4:0)
1 Nová Bystřice D Soběslav 30.10.2016, 10:00 NE 4:2 (3:2)
18 Nová Bystřice D Chotoviny+Jistebnice 16.04.2017, 10:00 NE 0:2 (0:1)
10 Soběslav Nová Bystřice D 23.04.2017, 10:00 NE 3:2 (3:0)
11 Kunžak+Studená Nová Bystřice D 08.05.2017, 10:00 PO 3:3 (1:1) PK 4:2
12 Nová Bystřice D Sokol Sez. Ústí 07.05.2017, 10:00 NE 2:4 (2:1)
13 METEOR Tábor Nová Bystřice D 13.05.2017, 13:30 SO 4:0 (2:0)
14 Nová Bystřice D Ml. Vožice 21.05.2017, 10:00 NE 0:2 (0:1)
15 Chýnov Nová Bystřice D 27.05.2017, 10:00 SO 5:4 (4:1)
16 Nová Bystřice D VĚTROVY 04.06.2017, 10:00 NE 3:4 (1:3)
17 Dačice+Hobzí Nová Bystřice D 11.06.2017, 10:00 NE 4:2 (0:2)

Průběžné umístění Novobystřického týmu dorostu
v sezóně 2016/17 ve skupině "D", I.A třída dorostu:

 
 

Tým starších žáků - I.A třída starších žáků sk. A

Rozlosování, sezóna 2016/17:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
2
N.Bystřice+J.Hradec"B
Kunžak+Strmilov 04.09.2016, 13:00 NE 1:1 (1:0) PK 5:4
3 Dačice+Třebětice N.Bystřice+J.Hradec"B 11.09.2016, 09:30 NE 4:1 (0:1)
4 N.Bystřice+J.Hradec"B Slavonice+St. Město 18.09.2016, 13:00 NE 6:0 (4:0)
5 Lomnice N.Bystřice+J.Hradec"B 25.09.2016, 10:00 NE 5:0 (4:0)
6 N.Bystřice+J.Hradec"B V O L N O      
7 T. Sviny N.Bystřice+J.Hradec"B 09.10.2016, 10:00 NE 8:1 (4:0)
8 Kaplice N.Bystřice+J.Hradec"B 16.10.2016, 10:00 NE 4:1 (1:1)
9 N.Bystřice+J.Hradec"B METEOR Tábor"B 23.10.2016, 13:00 NE 1:4 (0:3
1 Suchdol+Č.Velenice N.Bystřice+J.Hradec"B 30.10.2016, 10:00 NE 10:0 (7:0)
18 METEOR Tábor"B N.Bystřice+J.Hradec"B 14.04.2017, 09:30 PA 7:4 (3:2)
10 N.Bystřice+J.Hradec"B Suchdol+Č.Velenice 22.04.2017, 10:00 SO 3:5 (2:2)
11 Kunžak+Strmilov N.Bystřice+J.Hradec"B 08.05.2017, 09:30 PO 3:3 (2:2) PK 5:3
12 N.Bystřice+J.Hradec"B Dačice+Třebětice 07.05.2017, 13:00 NE 2:3 (1:0)
13 Slavonice+St. Město N.Bystřice+J.Hradec"B 14.05.2017, 13:30 NE 1:2 (0:2)
14 N.Bystřice+J.Hradec"B Lomnice 21.05.2017, 13:00 NE 0:3 (0:1)
15 V O L N O N.Bystřice+J.Hradec"B      
16 N.Bystřice+J.Hradec"B
T. Sviny
04.06.2017, 13:00 NE 0:6 (0:2)
17 N.Bystřice+J.Hradec"B Kaplice 10.06.2017, 10:00 SO 1:5 (0:2)

Průběžné umístění Novobystřického týmu starších žáků
v sezóně 2016/17 v I.A třída starších žáků sk. A:

 
 

Tým mladších žáků - I.A třída mladších žáků sk. A

Rozlosování, sezóna 2016/17:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
2
N.Bystřice+J.Hradec"B
Kunžak+Strmilov 04.09.2016, 14:45 NE 2:5 (1:3)
3 Dačice+Třebětice N.Bystřice+J.Hradec"B 10.09.2016, 11:15 SO 4:2 (1:2)
4 N.Bystřice+J.Hradec"B Slavonice+ St. Město 18.09.2016, 14:45 NE 6:2 (5:1)
5 Lomnice N.Bystřice+J.Hradec"B 25.09.2016, 11:45 NE 5:5 (1:3) PK 2:1
6 N.Bystřice+J.Hradec"B V O L N O   NE  
7
T. Sviny
N.Bystřice+J.Hradec"B 09.10.2016, 11:45 NE 11:1 (3:0)
8 Kaplice N.Bystřice+J.Hradec"B 16.10.2016, 11:45 NE 4:3 (2:2)
9 N.Bystřice+J.Hradec"B METEOR Tábor"B 23.10.2016, 14:45 NE 4:3 (1:3)
1 Suchdol+Č.Velenice N.Bystřice+J.Hradec"B 30.10.2016, 11:45 NE 12:1 (6:1)
18 METEOR Tábor"B N.Bystřice+J.Hradec"B 14.04.2017, 11:15 PA 7:1 (4:1)
10 N.Bystřice+J.Hradec"B Suchdol+Č.Velenice 22.04.2017, 11:45 SO 1:11 (1:7)
11 Kunžak+Strmilov N.Bystřice+J.Hradec"B 08.05.2017, 11:15 PO 1:0 (0:0)
12 N.Bystřice+J.Hradec"B Dačice+Třebětice 07.05.2017, 14:45 NE 3:10 (1:5)
13 Slavonice+St. Město N.Bystřice+J.Hradec"B 14.05.2017, 15:15 NE 1:0 (1:0)
14 N.Bystřice+J.Hradec"B Lomnice 21.05.2017, 14:45 NE 4:4 (1:3) PK 4:3
15 V O L N O N.Bystřice+J.Hradec"B      
16 N.Bystřice+J.Hradec"B
T. Sviny
04.06.2017, 14:45 NE 0:10 (0:4)
17 N.Bystřice+J.Hradec"B Kaplice 10.06.2017, 11:45 SO 1:15 (1:8)

Průběžné umístění Novobystřického týmu mladších žáků
v sezóně 2016/17 v I.A třída mladších žáků sk. A:

 
 

Tým starších přípravka - OP přípravka starší, sk."A"

Rozlosování, sezóna 2016/17:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
1 J. Hradec "B Nová Bystřice 14.09.2016, 17:00 ST 10:2 (4:0)
2 Nová Bystřice Č. Velenice 21.09.2016, 17:00 ST 1:16 (0:8)
3 K. Řečice Nová Bystřice 30.09.2016, 16:00 PA 25:2 (12:0)
4 Nová Bystřice Lomnice 07.10.2016, 16:00 PA 2:25 (0:12)
5 Třeboň "B Nová Bystřice 12.10.2016, 16:30 ST 2:0 (1:0)
6 Nová Bystřice J. Hradec "B 10.05.2017, 17:30 ST 2:10 (1:8)
7 Č. Velenice Nová Bystřice 17.05.2017, 17:30 ST 8:5 (5:2)
8 Nová Bystřice K. Řečice 24.05.2017, 17:30 ST 2:10 (1:4)
9 Lomnice Nová Bystřice 31.05.2017, 17:30 ST 9:4 (4:1)
10 Nová Bystřice Třeboň "B 07.06.2017, 17:30 ST 2:19 (1:8)

Tým mladších přípravka - OP přípravka mladší

Rozlosování, sezóna 2016/17:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
1 V O L N O Nová Bystřice 09.09.2016    
2 Nová Bystřice Stráž 17.09.2016, 09:30 SO 10:3 (2:1)
2 Nová Bystřice K. Řečice 17.09.2016, 11:30 SO 2:14 (1:8)
3 N. Včelnice Nová Bystřice 25.09.2016, 15:00 NE 12:1 (7:0)
3 Dačice Nová Bystřice 25.09.2016, 14:00 NE 18:2 (10:1)
4 V O L N O Nová Bystřice 02.10.2016    
5 V O L N O Nová Bystřice 09.10.2016    
6 J. Hradec B Nová Bystřice 16.10.2016, 15:00 NE 6:6 (4:2)
6 Novosedly Nová Bystřice 16.10.2016, 15:00 NE 8:2 (3:1)
7 Lomnice Nová Bystřice 23.10.2016, 10:00 NE 9:2 (5:2)
7 Č. Velenice Nová Bystřice 23.10.2016, 11:00 NE 5:1 (3:0)
8 Suchdol B Nová Bystřice 29.10.2016, 14:45 SO 3:15 (0:8)
8 Třeboň B Nová Bystřice 29.10.2016, 13:30 SO 11:4 (5:1)
9 Suchdol B Nová Bystřice 23.04.2017, 13:30 NE 3:6 (0:2)
9 Lomnice Nová Bystřice 23.04.2017, 14:30 NE 7:3 (4:2)
10 V O L N O Nová Bystřice 30.04.2017    
11 Nová Bystřice J. Hradec B 06.05.2017, 10:30 SO 8:6 (6:4)
11 K. Řečice Nová Bystřice 06.05.2017, 11:30 SO 15:4 (11:3)
12 Nová Bystřice N. Včelnice 14.05.2017, 09:30 NE 7:12 (3:4)
12 Nová Bystřice Č. Velenice 14.05.2017, 11:30 NE 13:6 (7:2)
13 Stráž Nová Bystřice 20.05.2017, 09:00 SO 1:13 (0:5)
13 Třeboň B Nová Bystřice 20.05.2017, 10:15 SO 14:2 (7:1)
14 Nová Bystřice Novosedly 28.05.2017, 09:30 NE 4:9 (2:5)
14 Nová Bystřice Dačice 28.05.2017, 11:30 NE 10:12 (4:6)