Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/sportnb/public_html/fotbal/includes/menu.inc).

SEZÓNA 2015/16: podzim 2015 - jaro 2016

Trenér týmu A: Václav Kovanda
Asistent trenéra týmu A: David Frühauf
Vedoucí mužstva: Andreas Berger
Dorost: Ing. Martin Dohnal
Žáci: Radek Saidl
Přípravka starší: Zdeněk Steklý
Přípravka mladší: Zdeněk Steklý

Rychlé odkazy: tým A, tým dorostu, tým starších žáků, tým mladších žáků, přípravka starší, přípravka mladší.

 

Tým A - I.B třída mužů sk."D"

Rozlosování, sezóna 2015/16:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek střelci
13 Suchdol Nová Bystřice 16.08.2015 17:00 NE 1:1 (0:1) Idrizaj
1 Nová Bystřice Břilice 23.08.2015 10:00 NE 4:1 (2:0) Idrizaj, Kuchař 3
2 Nová Včelnice Nová Bystřice 29.08.2015 17:00 SO 5:1 (2:0) Bobál
3 Nová Bystřice České Velenice 06.09.2015 17:00 NE 6:3 (5:1) Havel 2, Bobál, Idrizaj, Frühauf, Feytl M.
4 Olešnice Nová Bystřice 13.09.2015 15:00 NE 2:3 (1:1) Dvořák, Frühauf, Idrizaj
5 Nová Bystřice Borovany 19.09.2015 10:15 SO 5:0 (1:0) Havel, Schramhauser J., Drábik, Kuchař, Bobál
6 Horní Stropnice Nová Bystřice 26.09.2015 13:00 SO 1:2 (0:1) Havel 2
7 Nová Bystřice Lomnice/Luž. 03.10.2015 16:00 SO 1:4 (0:0) Bobál
8 Nová Bystřice Dolní Bukovsko 10.10.2015 16:00 SO 2:0 (2:0) Březina, Bobál
9 Lišov Nová Bystřice 18.10.2015 15:30 NE 1:2 (0:0) Kuchař, Frühauf
10 Nová Bystřice Třebětice 24.10.2015 14:30 SO 2:2 (0:1) Frühauf, Kuchař
11 Chlum u Tř. Nová Bystřice 31.10.2015 14:00 SO 0:4 (0:2) Havel 2, Frühauf 2
12 Nová Bystřice Kardašova Řečice 08.11.2015 14:00 NE 2:0 (0:0) Frühauf, Havel
14 Břilice Nová Bystřice 15.11.2015 13:30 NE 1:1 (0:0) Havel
15 Nová Bystřice Nová Včelnice 02.04.2016 16:30 SO 0:4 (0:1)  
16 České Velenice Nová Bystřice 10.04.2016 16:30 NE 0:1 (0:1) Havel
17 Nová Bystřice Olešnice 17.04.2016 17:00 NE 4:3 (2:2) Březina, Frühauf, Bobál 2
18 Borovany Nová Bystřice 23.04.2016 10:15 SO 3:2 (2:1) Frühauf, Bobál
19 Nová Bystřice Horní Stropnice 30.04.2016 17:00 SO 7:2 (4:0) Frühauf 3, Jaroš 2, Mol, Feytl M.
20 Lomnice/Luž. Nová Bystřice 07.05.2016 17:00 SO 2:2 (1:0) Frühauf, Strejček
21 Dolní Bukovsko Nová Bystřice 14.05.2016 17:00 SO 1:3 (0:1) Dvořák, Frühauf, Strejček
22 Nová Bystřice Lišov 22.05.2016 17:00 NE 4:3 (1:3) Jaroš, Bobál, Frühauf 2
23 Třebětice Nová Bystřice 29.05.2016 15:00 NE 2:0 (0:0)  
24 Nová Bystřice Chlum u Tř. 05.06.2016 17:00 NE 4:1 (1:0) Feytl M., Mol, Frühauf 2
25 Kardašova Řečice Nová Bystřice 11.06.2016 10:00 SO 1:0 (1:0)  
26 Nová Bystřice Suchdol 18.06.2016 10:00 SO 3:0 (2:0) Feytl M., Strejček, Bobál

 

Konečné umístění Novobystřického týmu A
v sezóně 2015/16 ve skupině "D", I.B třída mužů:

 

Tým dorostu - I.A třída dorostu sk."C"

Rozlosování, sezóna 2015/16:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
1 Nová Bystřice Ml. Vožice 22.08.2015 10:00 NE 0:5 (0:1)
2 Soběslav Nová Bystřice 30.08.2015 10:00 NE 5:3 (0:2)
3 Nová Bystřice So. S.Ústí 06.09.2015 10:00 NE 4:0 (2:0)
4 Nová Včelnice Nová Bystřice 12.09.2015 10:00 SO 2:2 (1:1) PK 6:5
5 Nová Bystřice Met.Tábor 20.09.2015 10:00 NE 0:2 (0:0)
6 Kunžak/Studená Nová Bystřice 28.09.2015 10:00 PO 1:2 (1:2)
7 Nová Bystřice V O L N O      
8 Bechyně Nová Bystřice 11.10.2015 09:30 NE 5:1 (1:1)
9 Nová Bystřice Dačice 18.10.2015 10:00 NE 7:1 (3:0)
10 Nová Bystřice Chýnov 25.10.2015 10:00 NE 2:4 (1:1)
13 Táborsko/Chotoviny Nová Bystřice 28.10.2015 10:00 ST 5:0 (3:0)
11 Planá/L. Nová Bystřice 31.10.2015 10:00 SO 0:5 (0:2)
12 Nová Bystřice Sepekov 08.11.2015 10:00 NE 2:1 (1:0)
14 Ml. Vožice Nová Bystřice 14.11.2015 10:00 SO kontumace 0:3
15 Nová Bystřice Soběslav 03.04.2016 10:00 NE 0:1 (0:1)
16 So. S.Ústí Nová Bystřice 10.04.2016 10:00 NE 2:1 (1:1)
17 Nová Bystřice Nová Včelnice 17.04.2016 10:00 NE 5:3 (0:2)
18 Met.Tábor Nová Bystřice 23.04.2016 13:30 SO 6:0 (3:0)
19 Nová Bystřice Kunžak/Studená 29.04.2016 17:30 PA 9:0 (5:0)
20 V O L N O Nová Bystřice      
21 Nová Bystřice Bechyně 15.05.2016 10:00 NE 0:0 PK 0:3
22 Dačice Nová Bystřice 22.05.2016 10:00 NE 4:1 (1:0)
23 Chýnov Nová Bystřice 28.05.2016 10:00 SO 2:2 (1:1) PK 3:4
24 Nová Bystřice Planá/L. 05.06.2016 10:00 NE 5:1 (1:1)
25 Sepekov Nová Bystřice 12.06.2016 10:00 NE 0:1 (0:0)
26 Nová Bystřice Táborsko/Chotoviny 19.06.2016 10:00 NE 0:6 (0:2)
           
           

Konečné umístění Novobystřického týmu dorostu
v sezóně 2015/16 ve skupině "C", I.A třída dorostu:

 

Tým starších žáků - I.A třída starších žáků sk. A

Rozlosování, sezóna 2015/16:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
1 Nová Bystřice/JH"B Kaplice 23.08.2015 13:00 NE 2:2 (1:2) PK 4:5
2 Kunžak/Studená Nová Bystřice/JH"B 28.08.2015 17:00 PA 3:1 (1:1)
3 Nová Bystřice/JH"B Dačice/St.Hobzí 06.09.2015 13:00 NE 3:4 (3:2)
4 Suchdol Nová Bystřice/JH"B 13.09.2015 09:30 NE 0:19 (0:12)
5 Nová Bystřice/JH"B Lomnice/L. 20.09.2015 13:00 NE 3:3 (3:1) PK 3:4
6 Nová Bystřice/JH"B Slavia ČB 26.09.2015 10:00 SO 7:2 (3:0)
7 Rudolfov Nová Bystřice/JH"B 04.10.2015 10:00 NE 4:0 (2:0)
8 Nová Bystřice/JH"B Č. Velenice 11.10.2015 13:00 NE 7:1 (2:1)
9 Borovany Nová Bystřice/JH"B 18.10.2015 09:30 NE 0:8 (0:4)
10 Nová Bystřice/JH"B Hrdějovice/Nemanice 24.10.2015 10:00 SO 7:0 (3:0)
11 Čt. Dvory Nová Bystřice/JH"B 31.10.2015 13:00 SO 0:0 PK 4:2
22 Nová Bystřice/JH"B Čt. Dvory 03.04.2016 13:00 NE 1:0 (1:0)
12 Kaplice Nová Bystřice/JH"B 09.04.2016 13:00 SO 0:6 (0:3)
13 Nová Bystřice/JH"B Kunžak/Studená 17.04.2016 13:00 NE 2:3 (2:1)
14 Dačice/St.Hobzí Nová Bystřice/JH"B 24.04.2016 13:00 NE 1:3 (1:2)
15 Nová Bystřice/JH"B Suchdol 30.04.2016 10:00 SO 19:0 (11:0)
16 Lomnice/L. Nová Bystřice/JH"B 08.05.2016 14:30 NE 6:1 (3:0)
17 Slavia ČB Nová Bystřice/JH"B 15.05.2016 13:00 NE 4:3 (2:3)
18 Nová Bystřice/JH"B Rudolfov 21.05.2016 10:00 SO 8:2 (4:0)
19 Č. Velenice Nová Bystřice/JH"B 29.05.2016 10:00 NE 10:2 (7:0)
20 Nová Bystřice/JH"B Borovany 05.06.2016 13:00 NE 5:1 (2:0)
21 Hrdějovice/Nemanice Nová Bystřice/JH"B 12.06.2016 09:00 NE 2:1 (2:1)

Konečné umístění Novobystřického týmu starších žáků
v sezóně 2015/16 v I.A třída starších žáků sk. A:

 

Tým mladších žáků - I.A třída mladších žáků sk. A

Rozlosování, sezóna 2015/16:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
1 Nová Bystřice/JH"B Kaplice 23.08.2015 14:45 NE 3:14 (3:5)
2 Kunžak/Studená Nová Bystřice/JH"B 28.08.2015 18:45 PA 13:0 (4:0)
3 Nová Bystřice/JH"B Dačice/St.Hobzí 06.09.2015 14:45 NE 2:11 (1:7)
4 Suchdol Nová Bystřice/JH"B 13.09.2015 11:15 NE 1:7 (0:3)
5 Nová Bystřice/JH"B Lomnice/L. 20.09.2015 14:45 NE 3:11 (0:7)
6 Nová Bystřice/JH"B Slavia ČB 26.09.2015 11:45 SO 1:10 (1:4)
7 Rudolfov Nová Bystřice/JH"B 04.10.2015 11:45 NE 10:1 (8:0)
8 Nová Bystřice/JH"B Č. Velenice 11.10.2015 14:45 NE 0:16 (0:5)
9 Borovany Nová Bystřice/JH"B 18.10.2015 11:15 NE 15:0 (5:0)
10 Nová Bystřice/JH"B Hrdějovice/Nemanice 25.10.2015 11:45 NE 0:5 (0:2)
11 Čt. Dvory Nová Bystřice/JH"B 31.10.2015 14:45 SO 10:0 (7:0)
22 Nová Bystřice/JH"B Čt. Dvory 03.04.2016 14:45 NE 6:6 (2:0) PK 3:4
12 Kaplice Nová Bystřice/JH"B 09.04.2016 14:45 SO 14:1 (5:1)
13 Nová Bystřice/JH"B Kunžak/Studená 17.04.2016 14:45 NE 2:3 (1:1)
14 Dačice/St.Hobzí Nová Bystřice/JH"B 24.04.2016 14:45 NE 0:2 (0:0)
15 Nová Bystřice/JH"B Suchdol 30.04.2016 11:45 SO 0:4 (0:3)
16 Lomnice/L. Nová Bystřice/JH"B 08.05.2016 16:15 NE 2:1 (2:0)
17 Slavia ČB Nová Bystřice/JH"B 15.05.2016 14:45 NE 3:0 (3:0)
18 Nová Bystřice/JH"B Rudolfov 21.05.2016 11:45 SO 3:3 (2:1) PK 6:5
19 Č. Velenice Nová Bystřice/JH"B 29.05.2016 11:45 NE 10:5 (6:1)
20 Nová Bystřice/JH"B Borovany 05.06.2016 14:45 NE 3:0 k.
21 Hrdějovice/Nemanice Nová Bystřice/JH"B 12.06.2016 10:45 NE 10:2 (2:0)

Konečné umístění Novobystřického týmu mladších žáků
v sezóně 2015/16 v I.A třída mladších žáků sk. A:

 

Tým starších přípravka - OP přípravka starší, sk."B"

Rozlosování, sezóna 2015/16:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
1 Nová Včelnice Nová Bystřice 09.09.2015 17:30 ST 18:3 (5:2)
2 v o l n o v o l n o 16.09.2015 17:00 ST  
3 Nová Bystřice Studená 23.09.2015 17:00 ST 1:21 (1:10)
4 Třebětice Nová Bystřice 30.09.2015 17:00 ST 11:1 (6:1)
5 Nová Bystřice Dačice 07.10.2015 17:00 ST 1:33 (0:18)
6 Strmilov Nová Bystřice 14.10.2015 17:00 ST 10:4 (5:4)
7 Nová Bystřice Slavonice 21.10.2015 17:00 ST 2:8 (0:3)
8 Nová Bystřice Nová Včelnice 20.04.2016 17:30 ST 3:22 (2:9)
9 v o l n o v o l n o 27.04.2016 17:30 ST  
10 Studená Nová Bystřice 04.05.2016 17:30 ST 13:1 (8:0)
11 Nová Bystřice Třebětice 11.05.2016 17:30 ST 2:9 (1:3)
12 Dačice Nová Bystřice 18.05.2016 17:30 ST 22:5 (10:2)
13 Nová Bystřice Strmilov 25.05.2016 17:30 ST 2:9 (2:2)
14 Slavonice Nová Bystřice 01.06.2016 17:30 ST 13:1 (6:0)
           
 

Tým mladších přípravka - OP přípravka mladší, sk."B"

Rozlosování, sezóna 2015/16:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
1 Nová Bystřice Kunžak 12.09.2015 10:00 SO odvolání
1 Nová Bystřice Dačice 12.09.2015 12:00 SO odvolání
2 Dačice Nová Bystřice 19.09.2015 12:00 SO 18:4 (9:1)
2 Nová Včelnice Nová Bystřice 19.09.2015 13:00 SO 19:2 (11:1)
1 Nová Bystřice Kunžak 22.09.2015 15:30 UT 5:5 (3:3)
1 Nová Bystřice Dačice 22.09.2015 17:30 UT 6:23 (3:13)
4 Kunžak Nová Bystřice 04.10.2015 13:00 SO 9:9 (5:2)
4 Kardašova Řečice Nová Bystřice 04.10.2015 14:00 SO 16:2 (5:0)
6 Nová Bystřice Kardašova Řečice 25.10.2015 15:00 NE 0:22 (0:11)
6 Nová Bystřice Nová Včelnice 25.10.2015 13:00 NE 4:14 (1:4)
7 Kardašova Řečice Nová Bystřice 01.05.2016 15:00 NE 19:1 (10:1)
7 Nová Včelnice Nová Bystřice 01.05.2016 16:00 NE 26:3 (17:2)
8 Nová Bystřice Kunžak 08.05.2016 09:30 NE 15:6 (9:1)
8 Nová Bystřice Dačice 08.05.2016 11:30 NE 5:19 (3:9)
10 Kunžak Nová Bystřice 22.05.2016 12:00 SO 14:14 (7:7)
10 Nová Včelnice Nová Bystřice 22.05.2016 11:00 SO 34:3 (20:1)
12 Kardašova Řečice Nová Bystřice 05.06.2016 09:30 SO 25:4 (11:3)
12 Dačice Nová Bystřice 05.06.2016 10:30 SO 5:5 (2:2)