Chybová zpráva

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls ve funkci menu_set_active_trail() (řádek: 2405 v souboru /home/sportnb/public_html/fotbal/includes/menu.inc).

SEZÓNA 2014/15: podzim 2014 - jaro 2015

Trenér týmu A: Jiří Havel
Asistent trenéra týmu A: Petr Bobál
Vedoucí mužstva: Andreas Berger
Dorost: Ing. Martin Dohnal
Žáci: Radek Seidl
Přípravka starší: Miroslav Ďurinák
Přípravka mladší: Zdeněk Steklý


Tým A - I.B třída mužů sk."D"

Rozlosování, sezóna 2014/15:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek střelci
13 A Ledenice 16.08. 17:00 SO 3:1 (2:0) Feytl J., Bobál, Schramhauser J.
1 Třebětice A 23.08. 17:00 SO 3:2 (2:1) Havel, Bobál
2 A Slavonice 30.08. 17:00 SO 3:1 (2:0) Havel 3
3 Lišov A 07.09. 17:00 NE 2:2 (2:0) Kos, Hudeček
4 A Ševětín 13.09. 17:00 SO 2:1 (1:1) Feytl J., Havel
5 D.Bukovsko A 20.09. 13:00 SO 4:1 (2:0) Havel
6 A K.Řečice 27.09. 16:30 SO 4:1 (1:0) Kos, Jaroš, Bobál, Havel
7 Chlum A 04.10. 12:30 SO 4:0 (2:0)  
8 Lomnice A 11.10. 16:00 SO 5:1 (3:0) Mihula
9 A N.Včelnice 18.10. 15:30 SO 3:3 (2:3) Hudeček, Bobál, Havel
10 Č.Velenice A 26.10. 14:30 NE 3:0 (1:0)  
11 A Soběslav"B 01.11. 10:15 SO 0:2 (0:1)  
12 Suchdol A 09.11. 14:00 NE 3:5 (1:1) Feytl M. 2, Mihula, Bobál, Náprava
14 A Třebětice 15.11. 10:15 SO 3:2 (2:1) Mihula 2, Feytl J.
15 Slavonice A 28.03. 15:00 SO 1:2 (0:1) Havel, Bobál
16 A Lišov 04.04. 16:30 SO odloženo  
17 Ševětín A 11.04. 10:15 SO 5:0 (2:0)  
18 A D.Bukovsko 18.04. 10:15 SO 0:2 (0:1)  
19 K.Řečice A 25.04. 17:00 SO 4:1 (2:0) Havel
16 A Lišov 01.05. 17:00 PA 5:1 (1:1) Havel 2, Kamas, Bobál, Nižník
20 A Chlum 02.05. 17:00 SO 1:0 (0:0) Schramhauser R.
21 A Lomnice 09.05. 17:00 SO 2:2 (0:1) Schramhauser J., Havel
22 N.Včelnice A 16.05. 17:00 SO 6:0 (1:0)  
23 A Č.Velenice 23.05. 10:15 SO 2:1 (0:1) Feytl J., Schramhauser J.
24 Soběslav"B A 31.05. 17:00 NE 2:0 (0:0)  
25 A Suchdol 06.06. 17:00 SO 3:2 (2:1) Havel 2, Králiček
26 Ledenice A 13.06. 13:30 SO 1:0 (0:0)  

Gólová statistika (podzim 2014):
8  Jiří Havel
5  Petr Bobál
4  Lukáš Mihula
3  Jiří Feytl
2  Petr Kos, Martin Feytl, František Náprava
1  Jan Schramhauser, Petr Jaroš

Gólová statistika (jaro 2015):
7 Jiří Havel
2 Petr Bobál, Jan Schramhauser
1 Jiří Feytl, Radek Schramhauser, Petr Nižník, Lubomír Králíček, Michal Kamas

Gólová statistika (2014/2015):
15 Jiří Havel
7 Petr Bobál
4 Lukáš Mihula, Jiří Feytl

3 Jan Schramhauser
2 Petr Kos, Martin Feytl, František Náprava
1 Petr Jaroš, Radek Schramhauser, Petr Nižník, Lubomír Králíček, Michal Kamas

 

Konečné umístění Novobystřického týmu A
v sezóně 2014/15 ve skupině "D", I.B třída mužů:


Tým dorostu - I.A třída dorostu sk."C"

Rozlosování, sezóna 2014/15:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
1 Týn D 24.08. 10:00 NE 4:0
2 Soběslav D 31.08. 10:00 NE 2:10
3 D Veselí"B/Lomnice"B 07.09. 10:00 NE 2:5
4 N.Včelnice D 14.09. 00:00 NE 11:2
5 D Met. Tábor 21.09. 10:00 NE 4:1
6 Kunžak/Studená D 27.09. 10:00 SO 10:0
7 D Bernartice 05.10. 10:00 NE 2:3
8 Bechyně D 12.10. 00:00 NE 2:0
9 D Dačice 19.10. 10:00 NE 1:3
13 Ml. Vožice (Miličín) D 28.10. 10:00 ÚT 3:0
11 Chotoviny/Táborsko"B D 02.11. 10:00 NE 8:0
12 D Sepekov 09.11. 10:00 NE 3:2
14 D Týn 16.11. 10:00 NE 3:3 PK 4:5
15 D Soběslav 29.03 10:00 NE 3:0
16 Veselí"B/Lomnice"B D 04.04. 10:00 SO 3:1
17 D N.Včelnice 12.04. 10:00 NE 1:5
18 Met. Tábor D 18.04. 13:30 SO 2:2 PK 2:4
19 D Kunžak/Studená 26.04. 10:00 NE 1:4
20 Bernartice D 02.05. 10:00 SO 2:2 PK 4:3
21 D Bechyně 10.05. 10:00 NE 2:2 PK 5:6
22 Dačice D 16.05. 10:00 SO 4:0
24 D Chotoviny/Táborsko"B 31.05. 10:00 NE 3:4
25 Sepekov D 06.06. 10:00 SO 4:0
26 D Ml. Vožice 14.06. 10:00 NE 0:7

Konečné umístění Novobystřického týmu dorostu
v sezóně 2014/15 ve skupině "C", I.A třída dorostu:


Tým starších žáků - Okresní přebor starších žáků

Rozlosování, sezóna 2014/15:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
1 K. Řečice Z 30.08. 10:00 SO 7:1 (3:1)
2 Z St. Hobzí/Třebětice 07.09. 10:00 NE 4:3 (1:3)
3 Slavonice Z 14.09. 10:00 NE 12:2 (5:0)
5 Z N.Včelnice 27.09. 13:30 SO 4:1 (1:0)
6 C.Velenice Z 05.10. 10:00 NE 3:2 (1:1)
7 Z Jarošov 11.10. 13:30 SO 1:2 (0:2)
8 Z K. Řečice 19.04. 10:00 NE 1:2 (1:1)
9 St.Hobzí/Třebětice Z 26.04. 12:30 NE 3:1 (3:1)
10 Z Slavonice 03.05. 10:00 NE 0:4 (0:1)
12 N.Včelnice Z 21.05. 17:30 ČT 3:1 (2:0)
13 Z C.Velenice 08.05. 10:30 4:5 (3:2)
14 Jarošov Z 28.05. 17:00 ČT 2:2 (1:1)

Konečné umístění Novobystřického týmu starších žáků
v sezóně 2014/15 v Okresním přeboru starších žáků:


Tým starších přípravka - OP, přípravka starší, sk."B"

Rozlosování, sezóna 2014/15:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
1 J. Hradec B SP 10.09. 17:30 ST 17:3 (7:0)
2 Slavonice SP 17.09. 17:00 ST 11:2 (5:0)
3 SP Strmilov 24.09. 17:00 ST 6:7 (5:4)
4 Jarošov SP 01.10. 17:00 ST 9:6 (5:2)
5 SP Studená/Kunžak 08.10. 17:00 ST 1:5 (1:3)
6 Dačice SP 15.10. 16:00 ST 12:4 (7:1)
7 SP N.Včelnice 07.11. 15:00 PA 2:26(1:14)
8 SP J. Hradec B 22.04. 17:30 ST 3:11 (2:6)
9 SP Slavonice 29.04. 17:30 ST 3:11 (2:6)
10 Strmilov SP 06.05. 17:30 ST 0:23 (0:12)
11 SP Jarošov 13.05. 17:30 ST 6:5 (2:3)
12 Studená/Kunžak SP 25.05. 17:30 PO 4:8 (3:2)
13 SP Dačice 27.05. 17:30 ST 5:11 (4:3)
14 N.Včelnice SP 03.06. 17:30 ST 12:4 (5:2)

Konečné umístění Novobystřického týmu starších přípravka
v sezóně 2014/15 ve skupině "B", Okresní přebor - přípravka starší:


Tým mladších přípravka - OP přípravka mladší, sk."B"

Rozlosování, sezóna 2014/15:

k. domácí hosté datum, čas den výsledek
1 MP K. Řečice 20.09. 10:00 SO 1:11 (1:5)
2 MP Kunžak 21.09. 16:30 NE 10:3 (5:1)
3 Dačice MP 04.10. 10:00 SO 14:2 (6:1)
4 N. Včelnice MP 05.10. 16:00 NE 21:0 (11:0)
5 Dačice MP 12.10. 16:00 NE 20:4 (10:3)
6 MP K. Řečice 12.10. 16:00 NE 1:16 (1:7)
7 MP Kunžak 18.10. 11:00 SO 2:2 (1:1)
8 N. Včelnice MP 18.10. 12:00 SO 12:3 (8:2)
9 MP Kunžak 03.05. 11:00 NE 9:5 (4:1)
10 K. Řečice MP 03.05. 12:00 NE 15:1 (6:1)
11 MP Dačice 24.05 12:00 NE 0:12 (0:4)
12 MP K. Řečice 24.05 14:00 NE 1:9 (0:4)
13 MP N. Včelnice 30.05 10:00 SO 1:16 (0:7)
14 MP Kunžak 30.05 12:00 SO 8:7 (4:2)
15 MP Dačice 07.06 12:00 NE 2:18 (1:7)
16 MP N. Včelnice 07.06 14:00 NE 3:14 (2:8)

Konečné umístění Novobystřického týmu mladších
v sezóně 2014/15 ve skupině "B", Okresní přebor - přípravka mladší: